Za vpogled v cel forum je potrebna regristracija! Le tako lahko vidiš celoten forum (Umetnine, tekmovanja, navodila za risanje itd...)

Če še nisi regristriran, te vabim k regristraciji, ne bo ti žal! Smile Tukaj bomo poskrbeli, da se boš imel lepo!

Če si pa že regristriran pa pritisni prijava! Smile
Za vpogled v cel forum je potrebna regristracija! Le tako lahko vidiš celoten forum (Umetnine, tekmovanja, navodila za risanje itd...)

Če še nisi regristriran, te vabim k regristraciji, ne bo ti žal! Smile Tukaj bomo poskrbeli, da se boš imel lepo!

Če si pa že regristriran pa pritisni prijava! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za vse, ki radi rišete, slikate ali kar koli ustvarjate, oziroma se tega želite naučiti.
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 19, dne Sob 12 Jul 2014, 17:05
Latest topics
» Dalijev muzej
Kevin - BECCA EmptyNed 26 Jul 2015, 12:42 by Annia

» Brigita
Kevin - BECCA EmptyPet 01 Maj 2015, 20:17 by BeyondBirthday

» Liss' drawings
Kevin - BECCA EmptySob 17 Jan 2015, 11:32 by BeyondBirthday

» Rebeka Tratnik
Kevin - BECCA EmptyPon 22 Dec 2014, 23:12 by Rebeka Tratnik

» Tjaša Hazenmali
Kevin - BECCA EmptyNed 21 Dec 2014, 18:35 by tiash1997

» Žan Žnidar
Kevin - BECCA EmptySob 20 Dec 2014, 22:16 by BeyondBirthday

» ADMINISTRATORSTVO FORUMA
Kevin - BECCA EmptyTor 18 Nov 2014, 16:02 by Admin

» DOM ZA VSE PSE
Kevin - BECCA EmptyNed 19 Okt 2014, 14:48 by Admin

» POSEBNE NAGRADE :D
Kevin - BECCA EmptyNed 14 Sep 2014, 20:48 by Admin

Ura
Maj 2024
PonTorSreČetPetSobNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
VŠEČKAJ NAS!

 

 Kevin - BECCA

Go down 
+3
Afrodita
sandrra
Admin
7 posters
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 227
Join date : 11/07/2014
Age : 27
Kraj : Maribor

Kevin - BECCA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kevin - BECCA   Kevin - BECCA EmptyNed 13 Jul 2014, 17:12

Evo, da jaz malo predstavim mojo psičko! Smile

Najina zgodba;

Torej ta najina zgodba se začne v začetku novembra, ko sem čisto pomotoma kliknil link, na facebooku, da bodo vsi psi, ki ne najdejo doma, do novega leta uspavani. Bil sem res potrt. Sprva nisem mislil niti pogledati slik, saj bi me preveč bolelo. Nakar sem se odločil in zvečer, pozno ponoči še enkrat šel nazaj na stran in pregledal slike. Z manjšo bolečino v prsih sem vrtel miškin kazalec, gor in dol, dokler nisem zagledal rjave, pitbullu podobne rjave, z belimi lisami kepe dlak... Takrat sem se za nekaj sekund ustavil in samo strmel v njeno sliko. Nisem mogel verjeti, da bo evtanizirana... V trenutku, ko sem se "streznil" sem stekel po stopnicah - nadstropje niže in začel mamo in očeta na vse načine prepričevat, da bi jo lahko dobil. Malo pred tem smo se zmenili, da bomo drugo leto - februarja, kupili rodovniškega velikega švicarskega planšarskega psa pri psarni Karantanski, kateri se moram neizmerno zahvaliti, da nas je vzrediteljica bila pripravljena sprejeti in nam dovolila ogled psarne in te prečudovite pasme. Vzela si je čas, da nam je res vse povedala zelo podrobno! No in začelo se je neustavljivo prepričevanje, če lahko dobim Becco. Ko sem jima omenjal Becco, sem vedno dobil enak odgovor "februarja, ko bo narejen boks in pasja uta". Ampak jaz sem vedel, da je takrat več ne bo, in mogel sem nekaj narediti. Vsak dan sem jo omenjal in po 3 tednih mi je le uspelo prepričati, da gremo po njo. Takoj sem vzel telefon in kar takoj po pouku poklical v Novo-meški azil - TURK. Dogovoril sem se za datum, in res smo šli takrat po njo.  Do datuma me je ločil še en mučen teden. Teden se je vlekel, kot še nikoli. Na kar je le prišel tisti petek, 22.11.2013, ko sem šel po njo. Tisti petek sem izostal v šoli. Zbujal sem se vsako uro, in čakal da bo jutro, da se odpravimo. Zgodaj zjutraj smo krenili od doma. Mučna 2 in pol urna vožnja je bila grozna. Nisem se mogel učakati. Nekaj krat smo se celo skregali v avtu, ker sem bil tako neučakan. Na kar smo le prispeli tja - v NOVOMEŠKI AZIL! Lastnica nas je lepo sprejela in pripeljala Becco. Iz umazane kletke se je privlekla po tleh, bila je suha in shirana. V tistem trenutku me je popadla želja po pobegu, a vstrajal sem, in obstal. Stal sem na mestu in jo samo gledal. Mislil sem si " pa saj bo vse v redu." Vzel sem povodec in jo peljal sem jo na 1. sprehod. Vlekla se je po tleh, bala in stiskala ob tla. Bil sem šokiran. Prav davila se je... Ampak že na prvem sprehodu sem se v njo zaljubil. Odpravili smo se proti domu. Vedno sem razmišljal na njo, kako se počuti. Imeli smo nekaj postojank, in seveda sem jih preživel z njo. Ko sva prišla domov sva šla na kratek večerni sprehod. Bala se je VSEGA; metle, garaže, ograje, hute,  ljudi... Ampak sem bil vedno z njo in se me je kaj hitro navadila.

Kaj se dogaja zdaj?

Becca postaja vse bolj stabilna, zna obilico trikov.

Najin youtube kanal, kjer imate videe trikov in ostalih dejavnostih;

https://www.youtube.com/channel/UCFshCgeQKb9rZc1yzwm5wpw


Najina spletna stran, ker si lahko preberete več o njej in najinih aktivnostih;

http://dogbecca.wix.com/home

In še par fotk:  cheers 

Kevin - BECCA 20140602115808

Kevin - BECCA 154565730927574589023088

Kevin - BECCA 20140608145521
Nazaj na vrh Go down
https://risarko.slovenianforum.com
sandrra
Risarko moderator
Risarko moderator
sandrra


Število prispevkov : 68
Join date : 12/07/2014
Age : 31
Kraj : Murska Sobota

Kevin - BECCA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kevin - BECCA   Kevin - BECCA EmptyNed 13 Jul 2014, 17:52

Kak je kjut! Drugače pa žalostna zgodba, da se takšne stvari sploh dogajajo! Tebi pa vsaka čast da si jo rešil in ji dal nov topel dom! Takšnih ljudi bi moralo biti več!!
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 227
Join date : 11/07/2014
Age : 27
Kraj : Maribor

Kevin - BECCA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kevin - BECCA   Kevin - BECCA EmptyNed 13 Jul 2014, 17:53

Hvala ti Smile

Ko sem njo videl, se nisem mogo upret XD
Nazaj na vrh Go down
https://risarko.slovenianforum.com
Afrodita
Risarko začetnik
Risarko začetnik
Afrodita


Število prispevkov : 25
Join date : 13/07/2014
Kraj : Nova Gorica

Kevin - BECCA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kevin - BECCA   Kevin - BECCA EmptyNed 13 Jul 2014, 17:56

Zelo lepa zgodba z še lepšim koncem Smile
Čene je pa prava lepotica
Nazaj na vrh Go down
Pia*
Risarko moderator
Risarko moderator
Pia*


Število prispevkov : 38
Join date : 12/07/2014
Kraj : Maribor

Kevin - BECCA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kevin - BECCA   Kevin - BECCA EmptyNed 13 Jul 2014, 20:26

Becca je krasna! (: In pa res ful lepa zgodba. Vsa čast Kevin, res. Smile 
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 227
Join date : 11/07/2014
Age : 27
Kraj : Maribor

Kevin - BECCA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kevin - BECCA   Kevin - BECCA EmptyNed 13 Jul 2014, 20:27

Hvala vama Razz , Pia, ti si jo tak že v živo vidla Angel

MOJA PESAA  Srček 
Nazaj na vrh Go down
https://risarko.slovenianforum.com
Samhara
Risarko začetnik
Risarko začetnik
Samhara


Število prispevkov : 19
Join date : 12/07/2014
Age : 36
Kraj : Mozirje

Kevin - BECCA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kevin - BECCA   Kevin - BECCA EmptyNed 13 Jul 2014, 21:23

Lepa zgodba in lep kuža!
Nazaj na vrh Go down
http://www.kaulatantra.si
Vadu
Risarko začetnik
Risarko začetnik
Vadu


Število prispevkov : 30
Join date : 12/07/2014
Age : 28

Kevin - BECCA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kevin - BECCA   Kevin - BECCA EmptyTor 15 Jul 2014, 17:17

Res je žalostno da se to dogaja živalim ampak tudi pohvalno da si jo rešil gotove smrti in jo tako lepo vzgojil.  cheers 
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 227
Join date : 11/07/2014
Age : 27
Kraj : Maribor

Kevin - BECCA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kevin - BECCA   Kevin - BECCA EmptyTor 15 Jul 2014, 21:12

Hvala vam vsem Srček
Nazaj na vrh Go down
https://risarko.slovenianforum.com
Anjaa
Risarko začetnik
Risarko začetnik
Anjaa


Število prispevkov : 20
Join date : 14/07/2014
Age : 27
Kraj : Maribor

Kevin - BECCA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kevin - BECCA   Kevin - BECCA EmptyNed 20 Jul 2014, 19:34

Becco pa poznam tudi v živo, krasna psica! Vsa čast glede vajinega napredovanja What a Face 
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 227
Join date : 11/07/2014
Age : 27
Kraj : Maribor

Kevin - BECCA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kevin - BECCA   Kevin - BECCA EmptyNed 20 Jul 2014, 19:43

Hvala ti! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://risarko.slovenianforum.com
Sponsored content





Kevin - BECCA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kevin - BECCA   Kevin - BECCA Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kevin - BECCA
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kevin B
» Kevin Bezjak Photography

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: ŽIVALSKI KOTIČEK :: Naše Živali-
Pojdi na: