Za vpogled v cel forum je potrebna regristracija! Le tako lahko vidiš celoten forum (Umetnine, tekmovanja, navodila za risanje itd...)

Če še nisi regristriran, te vabim k regristraciji, ne bo ti žal! Smile Tukaj bomo poskrbeli, da se boš imel lepo!

Če si pa že regristriran pa pritisni prijava! Smile
Za vpogled v cel forum je potrebna regristracija! Le tako lahko vidiš celoten forum (Umetnine, tekmovanja, navodila za risanje itd...)

Če še nisi regristriran, te vabim k regristraciji, ne bo ti žal! Smile Tukaj bomo poskrbeli, da se boš imel lepo!

Če si pa že regristriran pa pritisni prijava! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za vse, ki radi rišete, slikate ali kar koli ustvarjate, oziroma se tega želite naučiti.
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 19, dne Sob 12 Jul 2014, 17:05
Latest topics
» Dalijev muzej
Risanje živali EmptyNed 26 Jul 2015, 12:42 by Annia

» Brigita
Risanje živali EmptyPet 01 Maj 2015, 20:17 by BeyondBirthday

» Liss' drawings
Risanje živali EmptySob 17 Jan 2015, 11:32 by BeyondBirthday

» Rebeka Tratnik
Risanje živali EmptyPon 22 Dec 2014, 23:12 by Rebeka Tratnik

» Tjaša Hazenmali
Risanje živali EmptyNed 21 Dec 2014, 18:35 by tiash1997

» Žan Žnidar
Risanje živali EmptySob 20 Dec 2014, 22:16 by BeyondBirthday

» ADMINISTRATORSTVO FORUMA
Risanje živali EmptyTor 18 Nov 2014, 16:02 by Admin

» DOM ZA VSE PSE
Risanje živali EmptyNed 19 Okt 2014, 14:48 by Admin

» POSEBNE NAGRADE :D
Risanje živali EmptyNed 14 Sep 2014, 20:48 by Admin

Ura
Maj 2024
PonTorSreČetPetSobNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
VŠEČKAJ NAS!

 

 Risanje živali

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 227
Join date : 11/07/2014
Age : 27
Kraj : Maribor

Risanje živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Risanje živali   Risanje živali EmptySob 12 Jul 2014, 22:29

No, pred kratkim sem si zelo pomagal s to spletno stranjo! Zelo je fajn za risanje živali in še česa drugega! Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazaj na vrh Go down
https://risarko.slovenianforum.com
KristinaO
Risarko moderator
Risarko moderator
KristinaO


Število prispevkov : 82
Join date : 12/07/2014
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Risanje živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Risanje živali   Risanje živali EmptyNed 13 Jul 2014, 10:05

Za risanje živali ful pomaga če si pogledate kak učbenik anatomije, da točno vidite kje poteka kakšna mišica, kje so sklepi in kako se sklepi premikajo(da ne narišete tako kot da je izpahnjen sklep in gre noga v napačni smer Razz) Na začetku ne komplicirat pa poskusite ujet obliko živali ko pa to znate pa se posvetite detajlom, na koncu pa poskusite narediti vse bolj realistično Very Happy Že v naprej pa povem da je risanje dlake ZELO zamudno ampak na koncu zgleda ful lepo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
momokika
Risarko moderator
Risarko moderator
momokika


Število prispevkov : 55
Join date : 12/07/2014
Age : 24
Kraj : šentilj(okolica)

Risanje živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Risanje živali   Risanje živali EmptyNed 13 Jul 2014, 10:38

Hvala za nasvet! Smile
Jaz pa pri tej anatomiji nikoli nisem imela neke sreče. :/
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 227
Join date : 11/07/2014
Age : 27
Kraj : Maribor

Risanje živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Risanje živali   Risanje živali EmptyNed 13 Jul 2014, 10:38

Kristina, super post Very Happy

to predvsem: [You must be registered and logged in to see this link.]


Nazaj na vrh Go down
https://risarko.slovenianforum.com
KristinaO
Risarko moderator
Risarko moderator
KristinaO


Število prispevkov : 82
Join date : 12/07/2014
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Risanje živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Risanje živali   Risanje živali EmptyČet 31 Jul 2014, 19:28

Na začetku ko se še učiš itak anatomija pa to izpade malo čudno (vem po mojih risbah) ampak dlje ko rišeš bolj kot nekaj izpopolnjiješ boljše je. Vzemi si najprej eno žival in to fajn ''natreniraj''. Jaz sem na začetku risala samo konje ker drugega nisem hotela in mi je vse izpadlo totalno čudno in hja večina je letela direktno v smeti Razz Ampak sčasoma sem se opogumila tudi za kaj drugega Smile Ne se bat zafrknit saj se iz napak naučiš kaj je prav in kaj ne Very Happy Pa poskusi tako če ti bo lažje da žival rišeš po delih in pač rišeš posamezne stvari in ko se naučiš kako kaj stoji pa narišeš celoto Very Happy Tko sem jaz delala pa mi je pomagalo,in pa seveda gledanje slik živali in njihova anatomija Smile
Nazaj na vrh Go down
Liss
Risarko začetnik
Risarko začetnik
Liss


Število prispevkov : 44
Join date : 08/08/2014

Risanje živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Risanje živali   Risanje živali EmptyPet 08 Avg 2014, 15:00

Jaz sem risala s pomočjo DragoArt-a ampak je skoraj vedno čudno ven prišlo. Nekaj časa nazaj sem si na mizo kjer rišem nalepila risbe od anatomije psov in volkov. Jaz sem prvič ko sem risala fullbody psa, sem gledala anatomijo 5-7minut da vidiš kje je točno katera kost. Ko rišem na računalniku si skiciram na hitro anatomijo z različnimi barvami (ena barva=ena kost). Sicer lahko to tudi delaš z svinčnikom na papir če ne rišeš na računalnik :3
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Risanje živali Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Risanje živali   Risanje živali Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Risanje živali
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: RISANJE :: Tehnike risanja-
Pojdi na: