Za vpogled v cel forum je potrebna regristracija! Le tako lahko vidiš celoten forum (Umetnine, tekmovanja, navodila za risanje itd...)

Če še nisi regristriran, te vabim k regristraciji, ne bo ti žal! Smile Tukaj bomo poskrbeli, da se boš imel lepo!

Če si pa že regristriran pa pritisni prijava! Smile
Za vpogled v cel forum je potrebna regristracija! Le tako lahko vidiš celoten forum (Umetnine, tekmovanja, navodila za risanje itd...)

Če še nisi regristriran, te vabim k regristraciji, ne bo ti žal! Smile Tukaj bomo poskrbeli, da se boš imel lepo!

Če si pa že regristriran pa pritisni prijava! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za vse, ki radi rišete, slikate ali kar koli ustvarjate, oziroma se tega želite naučiti.
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 2 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 2 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 19, dne Sob 12 Jul 2014, 17:05
Latest topics
» Dalijev muzej
Knjige EmptyNed 26 Jul 2015, 12:42 by Annia

» Brigita
Knjige EmptyPet 01 Maj 2015, 20:17 by BeyondBirthday

» Liss' drawings
Knjige EmptySob 17 Jan 2015, 11:32 by BeyondBirthday

» Rebeka Tratnik
Knjige EmptyPon 22 Dec 2014, 23:12 by Rebeka Tratnik

» Tjaša Hazenmali
Knjige EmptyNed 21 Dec 2014, 18:35 by tiash1997

» Žan Žnidar
Knjige EmptySob 20 Dec 2014, 22:16 by BeyondBirthday

» ADMINISTRATORSTVO FORUMA
Knjige EmptyTor 18 Nov 2014, 16:02 by Admin

» DOM ZA VSE PSE
Knjige EmptyNed 19 Okt 2014, 14:48 by Admin

» POSEBNE NAGRADE :D
Knjige EmptyNed 14 Sep 2014, 20:48 by Admin

Ura
Maj 2024
PonTorSreČetPetSobNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
VŠEČKAJ NAS!

 

 Knjige

Go down 
+5
BeyondBirthday
Šišmiš
Samhara
sandrra
Pia*
9 posters
AvtorSporočilo
Pia*
Risarko moderator
Risarko moderator
Pia*


Število prispevkov : 38
Join date : 12/07/2014
Kraj : Maribor

Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Knjige   Knjige EmptyNed 13 Jul 2014, 21:07

Torej, poletje je tu, vem, da nisem edina, ki ob tem času zelo rada berem. Very Happy 
Ima kdo kakšno idejo za dobro knjigo? Katere so vaše najljubše knjige? Kakšne vrste knjig najraje berete? ipd.
Nazaj na vrh Go down
sandrra
Risarko moderator
Risarko moderator
sandrra


Število prispevkov : 68
Join date : 12/07/2014
Age : 31
Kraj : Murska Sobota

Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige   Knjige EmptyNed 13 Jul 2014, 21:10

Moja zadnja dobra, res dobra knjiga je bila 50 odtenkov sive! Priporočam pa knjigo (avtorja se ne spomnim), naslov je Milijon majhnih koščkov. V knjigi opisuje odvisnik svojo zgodbo, kako se je zdravil, vse kaj se mu je dogajalo. Res dobra knjiga. Priporočam Smile
Nazaj na vrh Go down
Samhara
Risarko začetnik
Risarko začetnik
Samhara


Število prispevkov : 19
Join date : 12/07/2014
Age : 36
Kraj : Mozirje

Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige   Knjige EmptyNed 13 Jul 2014, 21:27

Evo super knjiga je Pet Modrih ali Panchatantra v sanskrtu. Zlo zanimiva knjiga, ki vsebuje veliko modrosti!!! Je napisana v obliki zgodb, ki hranijo neko sporočilo. Je pa bila napisana 2000 let nazaj in je bila prevedena iz sanskrta v 50 različnih jezikov po svetu. Knjiga je za vse in res za vse! Tk da tut če te ne zanima duhovnost je super knjiga. Se mi zdi da je bla napisana za vse. Res je must read!
Nazaj na vrh Go down
http://www.kaulatantra.si
Šišmiš
Risarko začetnik
Risarko začetnik
Šišmiš


Število prispevkov : 41
Join date : 12/07/2014
Age : 26
Kraj : Koper

Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige   Knjige EmptySre 16 Jul 2014, 17:42

sandrra, Milijon majhnih koščkov je tudi meni zakon knjiga, ena izmed najljubših. Napisal pa jo je James Frey.

Rada berem vse žanre, jah, tudi 'lahke' knjige (recimo Sophnie Kinsella) in ljubezenske romane Danielle Stell, še posebaj se priležejo med poletjem.
Obožujem Dana Browna, ker se gre v njegovih delih večinoma o umetnosti, pa zgodovinske romane.
In knjige za osebno rast, kot so The secret pa vse od Lousie L. Hay. Meni so pomagale ogromno. Smile

And yes, med moje najljubše knjige spadajo še Zamrznjeni dekleti, Krive so zvezde, Ana Karenina, 13 razlogov, Človeško telo in Samotnost praštevil. Sploh ti dve zadnji obožujem! Smile
Nazaj na vrh Go down
sandrra
Risarko moderator
Risarko moderator
sandrra


Število prispevkov : 68
Join date : 12/07/2014
Age : 31
Kraj : Murska Sobota

Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige   Knjige EmptyČet 17 Jul 2014, 21:07

Dobre so mi tudi knjige Somrak, sedaj berem tretji del. Film mi je iskreno povedano beden, knjige so pa res zakon!
Nazaj na vrh Go down
BeyondBirthday
Risarko začetnik
Risarko začetnik
BeyondBirthday


Število prispevkov : 40
Join date : 21/07/2014
Age : 25
Kraj : Koritnce

Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige   Knjige EmptyNed 27 Jul 2014, 16:01

men so knige od Deana Browna tud zlo fajne, pa pred kratkim sm prbrala knigo Duša od Stephanie Meyer - je res zlo super :3 Pa za use ljubitelje nadnaravnega je zbirka Uslužbenka res perfect - napisala jo je Analight Night Wink
Nazaj na vrh Go down
Sergeja Hren
Risarko začetnik
Risarko začetnik



Število prispevkov : 34
Join date : 12/07/2014
Age : 29
Kraj : Vuhred

Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige   Knjige EmptyPon 28 Jul 2014, 13:50

Meni so najbolj všeč romani Jane Costello, Kersin Gier in Susan Elizabeth Phillips.
Nazaj na vrh Go down
hillbilly
Risarko začetnik
Risarko začetnik
hillbilly


Število prispevkov : 18
Join date : 12/07/2014

Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige   Knjige EmptyPon 28 Jul 2014, 16:46

Čeprav sem na forumu najstarejši sem očitno najbolj otročji...čeprav konzumiram resne knjige, pa še vedno prednjačijo stripi...priporočam The Crow od James O'Barra...krasna grafika, pa za zanimivost...po stripu je bil narejen istoimenski film s pokojnim Brandonom Lee-jem v glavni vlogi...
Nazaj na vrh Go down
BeyondBirthday
Risarko začetnik
Risarko začetnik
BeyondBirthday


Število prispevkov : 40
Join date : 21/07/2014
Age : 25
Kraj : Koritnce

Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige   Knjige EmptyPon 28 Jul 2014, 16:53

Za use ljubitelje stripou z awsome grafiko priporočam branje mang kot so Kuroshitsuji, Naruto, One Piece, Bleach,... (so večinoma črno-bele sam vseeno awsome) po večini so tudi animeje naredil

stran iz Bleach:
Knjige Imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fimg.photobucket.com%2Falbums%2Fv17%2Fkenniyito%2Fmanga-rainbleach-ch151-23.png&imgrefurl=http%3A%2F%2Fforums.gotwoot.net%2Fshowthread

zacetna stran enega poglavja iz Kuroshitsuji:
Knjige Imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fi32.mangareader.net%2Fkuroshitsuji%2F45%2Fkuroshitsuji-1334647.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.mangareader.net%2F102-51716-1%2Fkuroshitsuji%2Fchapter-45
Nazaj na vrh Go down
znidar94
Risarko začetnik
Risarko začetnik
znidar94


Število prispevkov : 33
Join date : 13/07/2014
Age : 29
Kraj : Komenda

Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige   Knjige EmptyPon 28 Jul 2014, 17:20

Živjo
Za vse ljubitelje fantastike..., jaz trenutno berem Silmarilliona J.R.R Tolkien. Gre za knjigo, ki opisuje čas kako je nastal Srednji svet (The Middle Earth), dogajanje pred Hobbitom in Gospodarjem prstanov. Knjiga ti bo všeč samo če obožuješ Tolkiena Very Happy

lp, Žan
Nazaj na vrh Go down
momokika
Risarko moderator
Risarko moderator
momokika


Število prispevkov : 55
Join date : 12/07/2014
Age : 24
Kraj : šentilj(okolica)

Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige   Knjige EmptyČet 07 Avg 2014, 22:31

Jaz prej Dana Browna sploh nisem poznala dokler nisem na srečelovu zadela njegove knjige angeli in demoni in je res super knjiga! In upam, da bom v kratkem lahko prebrala tudi eno izmed njegovih knjig oz. uspešnic Da Vincijeva šifra.
In pa zdaj med poletjem sem prebrala še eno zanimivo in sicer Najdaljša pot od Nicholasa Sparksa, avtorja prav tako nisem poznala ampak mi je bila knjiga za razliko od drugih romanov zanimiva že od vsega začetka. (:
Nazaj na vrh Go down
BeyondBirthday
Risarko začetnik
Risarko začetnik
BeyondBirthday


Število prispevkov : 40
Join date : 21/07/2014
Age : 25
Kraj : Koritnce

Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige   Knjige EmptyPet 08 Avg 2014, 19:55

Pozna kdo kako zanimivo grozljiuko? moram jaz za domače branje eno prebrat & sem prelistala že use Kingove ki jih imamo u knižnici, vendar je ena bolj dougočasna kot druga Sad prebrat moram do septembra in mi že zmankuje časa Sad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige   Knjige Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Knjige
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Knjige v pomoč

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: ZABAVA :: Klepet-
Pojdi na: